USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Suite Azahyah Lumiere At Villa Opulence In Vieux Fort St Lucia Vieux Fort Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Suite Azahyah Lumiere At Villa Opulence In Vieux Fort St Lucia

ex. Suite Azahyah Lumiere At Villa Opulence In Vieux Fort St Lucia With Breakfast Included

Förhandsbokning
2026-10-23
2026-10-24

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

13

Suite Azahyah Lumiere At Villa Opulence In Vieux Fort St Lucia


Hotellet Suite Azahyah Lumiere At Villa Opulence In Vieux Fort St Lucia ligger inom 2 km från Laborie Bay. Det finns också en parkering.

Det tar dig 10 minuter med bil till Hewanorra internationella flygplats. Du hittar populära turistattraktioner som Balenbouche Estate Heritage Site ungefär 15 minuters bilresa bort. Inom 2,1 km från hotellet hittar gästerna Massy Stores. Busshållplatsen Laborie/Augier ligger en kort bit från Suite Azahyah Lumiere At Villa Opulence In Vieux Fort St Lucia.

  • Lokala sevärdheter
  • Spartan Health Science University
    700 m
  • Ricky's Taxi Service
    2,1 km
  • Miracle Church of Christ
    1 km
  • Massy Stores
    1,4 km
  • Vieux-Fort Church of Christ
    1,6 km
  • Apostolic Faith Church
    1,9 km
  • Faith Tabernacle
    1 km
  • Karibu Spa
    700 m
  • Legacy NightClub
    750 m
  • Flygplatser
  • Hewanorra internationella flygplats
    8 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Wi-Fi

Mat och drycker

  • Elektrisk vattenkokare
  • Köksgeråd

På rummet

  • Te- och kaffefaciliteter
  • Matbord
  • LCD-TV
  • Barnsängar

Hotellregler

Incheckning: från 15:00 till 21:00
Utcheckning: från 06:00 till 11:00

Vanliga frågor

  • 🌇

    Hur lång tid tar det att ta sig till centrum från hotellet Suite Azahyah Lumiere At Villa Opulence In Vieux Fort St Lucia?

    Det tar 25 minuter till fots att komma från hotellet Suite Azahyah Lumiere At Villa Opulence In Vieux Fort St Lucia till centrum.
  • ✈

    Hur långt är Hewanorra internationella från hotellet Suite Azahyah Lumiere At Villa Opulence In Vieux Fort St Lucia?

    Mellan Hewanorra internationella flygplats och hotellet Suite Azahyah Lumiere At Villa Opulence In Vieux Fort St Lucia är det 5 km.
  • 🚗

    Var kan vi parkera vår bil vid hotellet Suite Azahyah Lumiere At Villa Opulence In Vieux Fort St Lucia?

    Hotellet Suite Azahyah Lumiere At Villa Opulence In Vieux Fort St Lucia erbjuder gästerna gratis privat parkering.
  • 🕗

    Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på hotellet Suite Azahyah Lumiere At Villa Opulence In Vieux Fort St Lucia?

    Gästerna på hotellet Suite Azahyah Lumiere At Villa Opulence In Vieux Fort St Lucia måste checka ut vid 11:00.
  • 💵

    Vad är priset för ett rum på detta hotell?

    Det genomsnittliga priset för ett rum i detta hotell är 132$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-10-23
2026-10-24

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Suite Azahyah Lumiere At Villa Opulence In Vieux Fort St Lucia, Saint Lucia

Black Bay, Vieux Fort, Saint Lucia

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © lesserantilleshotels.com

All rights reserved